Connecticut | Fairfield | Greenwich | Mead |
Illinois | Champaign | District 21 | Jones, Wineman |
Illinois | Fulton | Union | Fickett |
Illinois | Greene | | Kahm, Rathgeber, Wahl, Wahl, Wetz |
Illinois | Greene | Carrollton | Wahl |
Illinois | Macoupin | | Helm, Johnson, Morris, Yowell |
Illinois | Sangamon | | Armitage, Crow, Donner, Kershner, Kessler, Lincoln, McAlister, Organ, Todd, Wineman, Wineman |
Illinois | Sangamon | Auburn | Armitage, Crow, Kershner, McAlister, Wineman |
Illinois | Sangamon | Springfield | Kessler, Lincoln, Todd, Wineman |
Indiana | Bartholomew | Haw Creek | Graf |
Indiana | Boone | | Stephenson |
Indiana | Dearborn | Dillsboro | Curry, Orange |
Indiana | Dearborn | Lawrenceburg | Heustis, Martenstein |
Indiana | Dearborn | Manchester | Heustis |
Indiana | Decatur | Clinton | Lyon, Sharp |
Indiana | Decatur | Fugit | Boling, Burkley, Copeland, Crist, Demaree, Gerard, Griswold, Haynes, Higdon, Hopkins, Humphrey, Husted, Locke, Morgan, Ray, Ryan, Slack |
Indiana | Decatur | Marion | Lawson, Riley |
Indiana | Decatur | Salt Creek | Cross, Higdon |
Indiana | Franklin | Bath | Dubois, Husted |
Indiana | Franklin | Blooming Grove | Culver, Higdon |
Indiana | Franklin | Brookville | Crist, Updike |
Indiana | Franklin | Fairfield | Foster, Higdon |
Indiana | Franklin | Ray Twp | Griswold |
Indiana | Lagrange | Clearspring | Carsner, Sprout |
Indiana | Marion | Franklin | Helm, Morris |
Indiana | Marshall | | Nelson, Sprout |
Indiana | Ripley | Washington | Bernhard |
Indiana | Rush | | Hancock, Jones, Lines, Richardson, Sprout, Stephenson |
Indiana | Rush | Center | Hancock, Sprout |
Indiana | Rush | District 97 | Jones, Lines, Richardson |
Indiana | Shelby | Addison | Castator, Chittenden |
Indiana | Shelby | Hendricks | Baker, Castator |
Indiana | Union | Harrison | Nelson |
Indiana | Wayne | Boston | Demaree, Higdon |
Kentucky | Campbell | District 2 | Castator, Crawford, Morris, Nelson |
Kentucky | Campbell | Newport | Cornthwart, Morris |
Kentucky | Daviess | District 1 | Higdon, Monarch |
Kentucky | Grayson | | Alvey, Burtle, Goldsberry, Goldsberry, Higdon, Stacy |
Kentucky | Grayson | Grayson | Goldsberry, Stacy |
Kentucky | Greenup | District 1 | Moseley |
Kentucky | Hardin | District 3 | Eastham, Helm |
Kentucky | Hardin | S District 2 | Ashlock, Higdon, Jester, Setzer |
Kentucky | Kenton | | Morris |
Kentucky | Lincoln | District 1 | Coppage, Helm, Hocker, Yowell |
Kentucky | Marion | District 2 | Coppage, Helm, Mann, Price |
Kentucky | Pendleton | District 1 | Boner, Morris |
Kentucky | Union | District 2 | Buck, Catlett |
Kentucky | Warren | District 2 | Wright |
Kentucky | Washington | | Riley, Smithhart |
Louisiana | Orleans | New Orleans | Ketterle, Weissheimer |
Maine | York | Cornish | Ayers, Morrell |
Missouri | Knox | Salt River | Lyon, Slain |
Missouri | Pike | Hartford | Morris, Orr |
Missouri | Pulaski | District 72 | Coppage |
Missouri | St Louis | St Louis | Anheuser, Boehner, Busch, Eich, Luth, Rauer, Richter, Wallhäusser |
New Jersey | Burlington | Southampton | Prickitt, Sharp |
New York | Dutchess | Pawling | Mead, Wodin |
New York | Herkimer | Danube | Hammon, Rapps |
New York | Herkimer | Little Falls | Rapps |
New York | Herkimer | Manheim | Gilgert |
New York | New York | New York | Rapps |
New York | Steuben | Greenwood | Mead |
New York | Ulster | Lloyd | Deyer, Haley |
New York | Ulster | Plattekill | Haley, Jones |
Ohio | Ashland | Jackson | Brubaker, May |
Ohio | Ashland | Perry Twp | Brown, Hamilton, May, Patterson |
Ohio | Champaign | Lewisburg | Clark, Shaffer |
Ohio | Champaign | Rush Twp | Barney, Clark, Green |
Ohio | Clermont | Union | Markley, Martin |
Ohio | Coshocton | Clark | McNeal, Miller, Pettit |
Ohio | Defiance | Hicksville | Haley, O'Conner |
Ohio | Fairfield | Basil | Moon |
Ohio | Hamilton | Cincinnati | Burke, Greenweal, Hasting, Higdon, Mason, Morris, Powell, Shepherdson, Stagg |
Ohio | Hamilton | Green and Delhi | Higdon, Nichelson |
Ohio | Hamilton | Green Twp | Gentle, Higdon |
Ohio | Hardin | Blanchard | Fisher, Green |
Ohio | Huron | Greenwich | Fancher, Haley, Hopkins, Mead, White |
Ohio | Logan | Jefferson | Haines, Rea |
Ohio | Logan | Perry | Clark, Critchfield, Fisher, Green, Harriman |
Ohio | Logan | Washington | Moon, Richards |
Ohio | Logan | Zane | Asher, Culver, Garwood, Rea, Spears |
Ohio | Morgan | Malta | Humphrey, Updike |
Ohio | Ross | Concord | Haynes |
Ohio | Ross | Green | Haynes |
Ohio | Ross | Scioto | Chamberlin, Gaston, Haynes, McCarty |
Ohio | Stark | Osnaburg | Clapper, Hoover, Mohn, Ream |
Ohio | Union | Allen | Beltz, Clark, Emberson, Morrall, Poling, Snuffin |
Ohio | Wayne | Plain | Carpenter, Clapper, May, Moon |
Ohio | Wayne | Wooster | Lloyd, Patterson |
Pennsylvania | Mercer | Springfield | Cummings, Reed |
Pennsylvania | Philadelphia | Philadelphia | Green |
Pennsylvania | Washington | Donegal | Kirk, Potter, Supler |
Tennessee | Weakley | District 10 | Sprout |
Tennessee | Williamson | District 4 | Helm, Holland |
Virginia | Barbour | | Bennett, Davis, Harper, Morrall, Painter |
Virginia | Barbour | District 5 | Bennett |
Virginia | Botetourt | Amsterdam | Richardson, Ronk, Vandegrift, Wineman |
Virginia | Ohio | District 44 | Farnsworth, Mooney, Tracey |
Virginia | Pendleton | South Fork and Branch Mountain | Davis |
Virginia | Roanoke | Catawba | Evans, Painter |
Wisconsin | Grant | | Simmons, Wineman |